"35.000 isim ile Türkiye'nin en iyi isim analiz sitesi..."

‘Bakalım Kimmiş’ Kullanım Koşulları

‘Bakalım Kimmiş’ Kullanım Koşulları


Burada yazılı olan kullanım koşulları ve gizlilik politikası Bakalım Kimmiş web sitesi ve uygulamalarında verilen bütün hizmetleri kapsamaktadır. Web sitesini veya mobil uygulamaları kullananlar (bundan sonra Kullanıcı veya Kulanıcılar olarak isimlendirilecektir) burada yazılı olan koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.
Bakalım Kimmiş  bu şartları tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.  
Bakalım Kimmiş  kullanıcılar tarafından ideolojık ve suç işleme amaçlı kullanılamaz. 
Bakalım Kimmiş  kullanıcıların bütün haklarına ve gizliliğine uyacağını taahhüt eder. Burada yazılı sebepler ve yargı makamlarının talebi haricinde kullanıcı bilgileri hiçbir şekilde paylaşılmaz. Bakalım Kimmiş  kullanıcılara para iadesi yaparak hizmet vermeyi reddedebilir. Bakalım Kimmiş , kullanıcı bilgilerinin illegal şekilde ele geçirilerek kullanılmasında sorumluluk kabul etmez. Kullanıcıların Bakalım Kimmiş’i kullanarak herhangi bir suç işlemeleri, telif hakkı ihlal etmeleri halinde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Kullanıcının, web sitesi ve uygulama üzerinden gönderdiği bilgiler hiçbir şekilde ahlaka ve hukuka aykırı olamaz. Kullanıcının talebi sonrası kullanıcıya iletilen yorumlar, kullanıcı tarafından başkaları ile paylaşılırsa, bu durumda sorumluluk kullanıcıya aittir. Bakalım Kimmiş kullanıcı için yapılan yorumu başkaları ile paylaşmadığını taahhüt etmektedir. Kullanıcı için yapılan yorumlar Bakalım Kimmiş yorumcularının tecrübeleri ve bilgileri ile yapılmaktadır. Bu yorumlar kesinlik içermemektedir ve sadece yorum niteliğindedir. Kullanıcılar aldıkları yorumlara göre hayatlarını şekillendirdiklerinde sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

Kullanıcının Bakalım Kimmiş’e verdiği bilgilerin doğruluğu kullanıcının sorumluluğundadır. Bakalım Kimmiş yorumcuları kullanıcının verdiği bilgilere göre yorum yapmaktadır. Bakalım Kimmiş sunduğu hizmetlerin ücretinde istediği zaman istediği değişikliği yapabilir, istediği zaman da hizmetlerini sonlandırabilir. Üyeliği iptal edilen üyelerin üyelik bilgileri Bakalım Kimmiş tarafından saklanabilir.

Bakalım Kimmiş web sitesi ve uygulamalarındaki bütün içeriklerin her türlü hakkı saklıdır, izinsiz paylaşılamaz ve kullanılamaz. Kullanıcı, Bakalım Kimmiş web sitesi ve uygulamalarını kullanarak yaptığı bütün faaliyetlerden ulusal ve uluslarası hukuk kuralları çerçevesinde sorumludur. Kullanıcı bir başkasının her türlü hakkını kişinin izni olmadan ihlal edemez. Bakalım Kimmiş kullanıcıların davranışlarından sorumlu değildir. Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla kamuya açıklanmayacaktır. Çoğu diğer web siteleri ve çevrimiçi hizmetler gibi, Uygulamayı nasıl kullandığınızla ilgili olarak otomatik olarak üretilen bilgileri toplar ve işleriz. Toplanan bilgiler, şebeke bilginizi, ip adresinizi ve / veya benzersiz cihaz kimliğinizi içerir. Özellikle katılmayı seçerseniz, coğrafi konum bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, coğrafi konum bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz. 
Kullanım şartları değiştirildiğinde yine buradan duyurulacaktır.

‘Bakalım Kimmiş’ Gizlilik Politikası


Kullanıcıların uygulama ve web sitesi üzerinden vermiş olduğu kişisel bilgiler sadece Bakalım Kimmiş tarafından kullanılacaktır. 
Bakalım Kimmiş hizmetlerini geliştirmek için Anonim Verileri kullanır. Bu bilgiler, kamuya açıklanmayacaktır. Çoğu diğer web siteleri ve çevrimiçi hizmetler gibi, Bakalım Kimmiş web sitesi ve uygulamalarını nasıl kullandığınızla ilgili olarak otomatik olarak üretilen bilgiler toplanır ve işlenir. Toplanan bilgiler, kullancının şebeke ve ağ bilgisini, ip adresin ve / veya benzersiz cihaz kimliğini performans parametreleri, lokasyon bilgisini içerir. Bu bilgiler kişisel değildir ve kişiselleştirilemez. Bu bilgiler hizmet kalitesini artırmak amacıyla ticari ve istatistiksel olarak Bakalım Kimmiş, iş ortakları ve 3. partilerle birlikte kullanılabilir. Bu bilgilere kullanıcıların kişisel bilgileri dahil değildir.
Gizlilik politikası değiştirildiğinde yine buradan duyurulacaktır