"35.000 isim ile Türkiye'nin en iyi isim analiz sitesi..."

Hakkımızda

    Bu sitede bir çeşit GEBETE yapıyoruz. İsim ve soyadınızın varsa lakabınızın karakterinize olan etkilerini; dilerseniz sadece isim ve soyadını verdiğiniz herhangi bir kişinin karakter özelliklerini çok detaylı bir şekilde öğrenebilme; ayrıca sadece Yazıdan ve imzadan karakter analizi yaptırabilme imkânı bulacaksınız. 
    Bir insanın kişiliğini etkileyen en önemli faktörlerden biri de ismidir. Doğumla beraber alınır ve ömrün sonuna kadar da taşınır.
    Çocuğunuzun; koyduğunuz isimden kaynaklı nasıl bir karaktere sahip olacağını, isminizle benzeşen çocuk isimlerini, isminizin değişik şekillerde yazılışlarını, merak ettiğiniz gelin adayının karekterini, damat adayının adayının karekterini, eş, sevgili, arkadaş, komşu vs sadece isim soyadını bildiğiniz birinin; harflere göre kişilik özelliklerini ve İsminizin Arapça/Osmanlıca yazımı ile elde edilen EBCED değeri üzerinden karakter özelliklerini öğrenme fırsatı bulacaksınız. (Ücretsiz bölümde isimdeki harflere göre karakter analizinde sadece 2 harfine göre bilgiye yer verilmiştir. Tümü Detaylı Analizde)
    Yapılan analiz sonuçlarında, sizin hiç de tahmin etmeyeceğiniz şekilde, kendinize bile söyleyemediğiniz, belki de en yakınlarınızın farkına varamadığı bazı özelliklerinizin ortaya çıkmasıyla isminizin karakterinize olan etkisine, yazı ve imzanın karekterinize müthiş bir şekilde ayna tuttuğuna tanıklık edeceksiniz.Şaşırmaya Hazır mısınız? Haydi öyleyse...